Üretim ve Üretkenliğinize

 

bizimle "+" değer katın.

[OVER 20 YEARS EXPERIENCE]

We have a reliable and proven track record.

TEKMA Engineering is known for its high rates of successful Repair and Commissioning in its projects and technical service areas. But we certainly do not transmit our cues to you for this information, we listen to the satisfaction of our customers ...

20 YILI AŞKIN TECRÜBE

Kanıtlanmış ve güvenilir bir sicilimiz var.
TEKMA Mühendislik, projelerinde ve teknik servis konularında yüksek Başarılı Onarım ve Devreye alma oranlarıyla tanınır. Fakat biz bu bilgilendirmeler için kesinlikle kendi cümlelerimizi size aktarmıyoruz, müşterilerimizin memnuniyetine kulak veriyoruz...

MUTLU MÜŞTERİ
Dürüstlük ve Şeffaflık bizim başarımızın temel taşlarıdır ve bu ilkeler bizi diğer Mühendislik ve Servis firmalarının dışında bırakır. Eğer servis ihtiyacı için bir çağrı alırsak, Mühendislerimiz servis ihtiyacının başarılı sonuçlanmasını sağlamak için mümkün olan her açıdan sorgulamalarını gerçekleştirirler.  Makinenizin hızlı bir şekilde tekrar üretime geçebilmesi için gecikmeksizin müşterilerimizle iletişim kurar, müşteri sahasına hızlıca gider ve arızayı sorunsuzca giderirler.  Bu, müşterilerimizle aramızdaki sarsılmaz güvenin ve sağlam ilişkilerimizin pozitif bir sonucudur. Ve bu bizim “Güvenilir” imajımıza günden güne değer katmaktadır.

 

ÜSTÜN MÜŞTERI DESTEGİ
Size ihtiyacınız olan yanıtları en doğru ve hızlı bir şekilde vermek istiyoruz. Müşteri hizmet felsefemiz Servis operasyonumuzun genel amacı ile el ele gider; Bize bir Servis Çağrısında bulunursanız sizi kaydedilmiş sesli mesajlarla, gereksiz yönlendirmelerle ve kafa karıştırıcı tuşlamalarla karşılamıyoruz, direk olarak gerçek yetkili insanlarla konuşuyorsunuz, her zaman hızlı ve kolay bir şekilde onarımınızın gerçekleşmesi için size yardımcı olacak bir mühendisimizle doğrudan iletişim hakkınızı kullanın.

 

STRATEJİK
Tüm Teknik ekibimizin sahip olduğu ortak bir inancımız ve bu inanca dayalı geliştirdiğimiz güçlü bir sistemimiz vardır; problemin tespiti için harcanan süreyi en aza indirmek! Onarımı gerçekleştirmek için geliştirdiğimiz bu sisteme "+UpSolute" diyoruz. Bu yaklaşım müşterilerimizin “önceden planlanmamış olan” arızalı kayıp zamanlarını en aza indirdiğinden dolayı takdir edilmektedir. TEKMA'nın Servis Uzmanlarından oluşan mühendislerimiz soruna profesyonelce yaklaşır, Servis için harcanan süreyi en aza indirmek için her küçük detaya hızlıca dikkat ederek  her açıdan incelerler,  sorunu teknolojisinin metoduna/usulüne uygun olarak analiz ederler, böylece müşterilerimize doğru ve zamanında destek verilmiş olur, bu da müşterilerimizin hem zamandan kazanmasına hem de servis maliyetlerinin azalmasına sebebiyet verir. Üretkenliğinizin sürekliliğini sağlamak için "+UpSolute" Servis Paketlerimizle ilgili teklif alın.

Come visit us!

BİZİ ZİYARET EDİN

MERKEZ -  [HEAD OFFICE]

TEKMA Mühendislik ve Otomasyon A.S. 

Cevizli Mh. M. Kemal Cd. 

Hukukçular Towers 

A-Blok, No: 66-A/39

Kartal - Istanbul

Email: info@tmo.com.tr

Tel    :  +90 850 840 2334

AR-GE MERKEZİ [R&D CENTER]

TEKMA Mühendislik ve Otomasyon A.S.

TÜBİTAK Marmara Teknokent​

Teknoloji Gelistirme Bölgesi 

Gebze Yerleskesi K1-39

Gebze - Kocaeli

Email: arge@tmo.com.tr


Tel     :  +90 850 840 2334

  • Grey Instagram Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Facebook Icon

© 2017 by TekmaWebTeam Proudly created with TEKMA