TEKMA

TMO - Büyük Logo

AGIE  &  AgieCharmilles EDM tezgahlarında
Türkiye’nin

– En Profesyonel,
– En iyi,
– En Hızlı,
– En Bilgili,

Özel Servisi TEKMA Mühendislik A.Ş.

 

Kanıtlanmış ve güvenilir bir sicilimiz var. TEKMA Mühendislik, projelerinde ve teknik servis konularında yüksek Başarılı Onarım ve Devreye alma oranlarıyla tanınır. Fakat biz bu bilgilendirmeler için kesinlikle kendi cümlelerimizi size aktarmıyoruz, müşterilerimizin memnuniyetine kulak veriyoruz…

15 Yılı
Aşkın Tecrübe

MUTLU MÜSTERİ
Dürüstlük ve Seffaflık bizim başarımızın temel taşlarıdır ve bu ilkeler bizi diğer Mühendislik ve Servis firmalarının dışında bırakır. Eğer servis ihtiyacı için bir çağrı alırsak, Mühendislerimiz servis ihtiyacının başarılı sonuçlanmasını sağlamak için mümkün olan her açıdan sorgulamalarını gerçekleştirirler. Makinenizin hızlı bir şekilde tekrar üretime geçebilmesi için gecikmeksizin müşterilerimizle iletişim kurar, müşteri sahasına hızlıca gider ve arızayı sorunsuzca giderirler. Bu, müşterilerimizle aramızdaki sarsılmaz güvenin ve sağlam ilişkilerimizin pozitif bir sonucudur. Ve bu bizim “Güvenilir” imajımıza günden güne değer katmaktadır.
ÜSTÜN MÜSTERI DESTEGİ
Size ihtiyacınız olan yanıtları en doğru ve hızlı bir şekilde vermek istiyoruz. Müşteri hizmet felsefemiz Servis operasyonumuzun genel amacı ile el ele gider; Bize bir Servis Çağrısında bulunursanız sizi kaydedilmiş sesli mesajlarla, gereksiz yönlendirmelerle ve kafa karıştırıcı tuşlamalarla karşılamıyoruz, direk olarak gerçek yetkili insanlarla konuşuyorsunuz, her zaman hızlı ve kolay bir şekilde onarımınızın gerçekleşmesi için size yardımcı olacak bir mühendisimizle doğrudan iletişim hakkınızı kullanın.
STRATEJİK
Tüm Teknik ekibimizin sahip olduğu ortak bir inancımız ve bu inanca dayalı geliştirdiğimiz güçlü bir sistemimiz vardır; problemin tespiti için harcanan süreyi en aza indirmek! Onarımı gerçekleştirmek için geliştirdiğimiz bu sisteme “+UpSolute” diyoruz. Bu yaklaşım müşterilerimizin “önceden planlanmamış olan” arızalı kayıp zamanlarını en aza indirdiğinden dolayı takdir edilmektedir. TEKMA’nın Servis Uzmanlarından oluşan mühendislerimiz soruna profesyonelce yaklaşır, Servis için harcanan süreyi en aza indirmek için her küçük detaya hızlıca dikkat ederek her açıdan incelerler, sorunu teknolojisinin metoduna/usulüne uygun olarak analiz ederler, böylece müşterilerimize doğru ve zamanında destek verilmiş olur, bu da müşterilerimizin hem zamandan kazanmasına hem de servis maliyetlerinin azalmasına sebebiyet verir. Üretkenliğinizin sürekliliğini sağlamak için “+UpSolute” Servis Paketlerimizle ilgili teklif alın.

EDM Konusunda Uzman Mühendisler

Ne kadar zaman harcadıgınızı ve
üretim durus bilgilerinize ulasın.

Detaylı Servis Raporu

Her servis sonrasında detaylı ve kapsamlı servis raporu,
müsterilerimizin mail adreslerine
gönderilmektedir.
WhatsApp